OPINIE

Nasi klienci

Piotr K.

Szczerze polecam współpracę w zakresie projektowania wnętrz z Pracownią INSIGN!

Panie podjęły się przygotowania: a) układów funkcjonalnych (kreatywne podejście) / b) wizualizacji (dobrej jakości!) / c) rysunków wykonawczych dla ekipy remontowej (niemal każde pytanie majstra znalazło odpowiedź w wytycznych)/ d) zestawienia materiałów (nieoceniona ściąga zakupowa dla każdego właściciela mieszkania).

Po pierwsze bardzo doceniam komunikację z INSIGN zarówno na etapie realizacji zlecenia, jak też (a może zwłaszcza) po wykonaniu prac przez Panie – tj. w momencie, kiedy ekipa remontowa wkroczyła na mieszkanie, a ja dokonywałem dalszych zakupów wyposażenia. INSIGN cały czas czuło się odpowiedzialne za projekt wykonany kilka miesięcy wcześniej, w pełni profesjonalnie i chętnie odpowiadając na jakiekolwiek pytania.

Po drugie zakres prac i jakość materiałów stworzonych przez INSIGN zaoszczędziła mi sporo czasu na etapie wykańczania mieszkania. INSIGN towarzyszyło mi bezpośrednio po odbiorze mieszkania, jak też asystowało podczas wizyty w hurtowniach z płytkami, dywanami itp. Przy okazji pracownia poleciła bardzo dobrego, godnego zaufania, nieocenionego majstra oraz stolarza.

Po trzecie, generalnie – elastyczność, nastawienie pro klienckie, miła atmosfera współpracy, zamknięcie zlecenia w momencie, kiedy klient był usatysfakcjonowany z efektu (oczywiście zakładając, że klient kierunkowo wie, czego oczekuje od pracowni).

Podsumowując – dzięki INSIGN udało się zmaterializować w pełni marzenie o własnym mieszkaniu (od wizji na kartkach papieru, aż do wykończonych ścian / podłóg / mebli). Polecam, polecam, polecam!

(Katowice, mieszkanie, współpraca w covidowym 2020 r.)

Karolina K.

Pełen Profesjonalizm i łatwość nawiązywania kontaktu z klientem - pierwsze świetne wrażenie i intuicja nas nie zawiodła. Dzięki oryginalnym i trafnym rozwiązaniom udało się stworzyć wnętrze dopasowane do naszych potrzeb. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy, w razie pytań, wątpliwości Panie zawsze są do dyspozycji. Aranżacja wnętrza pozwala zaoszczędzić sporo nerwów, więc wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam współpracę z Panią Karoliną, która na pewno zaowocuje świetnymi efektami!

Serdecznie polecam!!

Tomasz J.

Współpraca z firmą Insign przebiegała bardzo dobrze. Przede wszystkim chcielibyśmy podkreślić umiejętność i gotowość rozmowy z klientem. Panie są niezwykle kontaktowe, przy tym bardzo sympatyczne, wsłuchują się w potrzeby klienta, uwzględniają jego gust i starają się zaproponować rozwiązania nie tylko funkcjonalne, ale też piękne i zgodne z nowoczesnymi trendami. Co ważne, nie ma tu narzucania swojej wizji, ale dążenie do wypracowania wspólnego rozwiązania projektowego, z którego będzie zadowolony klient i projektant. Klient ma poczucie zrozumienia i wysłuchania. Panie w procesie projektowania uwzględniają możliwości budżetowe klienta. Z drugiej strony, kiedy potrzebowaliśmy porady i mieliśmy problemy z podjęciem decyzji, Pani Karolina zawsze potrafiła przeciąć nasze wątpliwości i ułatwić wybór. I trzeba przyznać, miała rację! Zawsze mogliśmy i nadal możemy liczyć na kontakt, pomoc i poradę mimo zakończenia etapu projektowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i szczerze polecamy!